Біткойн-банкомати повертаються до життя в Японії після 4-річної сплячки

Біткойн-банкомати виходять із стану спокою в Японії вперше після крипто-зими 2018 року, дозволяючи жителям Осаки та Токіо торгувати криптовалютами з інших пристроїв, окрім своїх смартфонів чи персональних комп’ютерів.

Gaia Co., Ltd, місцева компанія з обміну криптовалютами, оголосила в середу, що незабаром вона дебютує з криптографічними банкоматами, або «BTM», і планує розгорнути 130 таких машин, які підтримують біткойн (BTC), ефір (ETH), Litecoin (LTC) і Bitcoin Cash (BCH) протягом наступних трьох років.

Біткойн-банкомат — це підключений до Інтернету термінал, який дозволяє споживачам обмінювати фіатну валюту на біткоіни. BTM дозволяють користувачам продавати біткоіни за фіатні гроші.

Президент Gaia Мотохіро Огура підкреслив, що це перший випадок, коли місцева біржа встановила банкомати з криптовалютою в країні.

«Приємно знати, що BTM можна миттєво обміняти на готівку. Віртуальні гроші, як правило, викликають найбільший інтерес як засіб інвестування, але вони також можуть використовуватися як валюта розрахунків. Я хочу розширюватися”, – сказав він.

Біткойн-банкомати повертаються до життя в Японії після 4-річної сплячки Біткойн-банкомати виходять із стану спокою в Японії вперше після крипто-зими 2018 року, дозволяючи жителям Осаки та Токіо торгувати криптовалютами з інших пристроїв, окрім своїх смартфонів чи персональних комп’ютерів. - Maxpapers

Downtown Tokyo. Image: TripAdvisor.com.ph

Біткойн-банкомати знову оживають у Країні висхідного сонця

Ці системи відрізняються від традиційних банкоматів, які дозволяють клієнтам банку фізично брати готівку зі своїх рахунків. Ці типи банкоматів є натомість транзакціями на основі блокчейну, які передають криптовалюту в цифровий гаманець користувача, як правило, за допомогою QR-коду.

Катастрофічний злом Coincheck на початку 2018 року завдав важкого удару японському сектору криптовалют, зробивши криптовалютні банкомати в ключових комерційних місцях майже непридатними для використання.

На початку 2018 року хакери зламали його брандмауери та викрали токени NEM на суму близько 500 мільйонів доларів, що спонукало законодавців закрити всі банкомати з криптовалютою по всій країні.

За останні роки кількість біткойн-банкоматів у всьому світі значно зросла. Сполучені Штати на даний момент є беззаперечним лідером з майже 34 000 машин.

See also  Bitcoin Rises, Ethereum, Dogecoin Fall: On-Chain Metric Flags Bullish Sign

BTM зростають швидкими темпами

CoinATMRadar, платформа, присвячена вимірюванню кількості криптовалютних банкоматів у світі, оголосила в грудні 2017 року, що за останній рік кількість біткойн-банкоматів у всьому світі зросла більш ніж на 100 відсотків.

Згідно з джерелами, повторне запровадження BTM в Японії стане першим для криптоекономіки країни, оскільки жодна японська компанія, схвалена регулятором, ніколи не керувала цими криптомашинами.

Банкомати Bitcoin дозволять клієнтам знімати до 747 доларів, або 100 000 японських ієн (JPY), за транзакцію та 2 243 доларів, або 300 000 ієн, на день. У рамках заходів щодо відповідності вимогам щодо боротьби з відмиванням грошей (AML) зняття коштів обмежено.

Згідно зі статистичними даними Coingecko, біткойн наразі продається за 23 202 долари, що на 2,5% менше за останній тиждень.

Біткойн-банкомати повертаються до життя в Японії після 4-річної сплячки Біткойн-банкомати виходять із стану спокою в Японії вперше після крипто-зими 2018 року, дозволяючи жителям Осаки та Токіо торгувати криптовалютами з інших пристроїв, окрім своїх смартфонів чи персональних комп’ютерів. - Maxpapers

BTC total market cap at $442 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Twitter, chart from TradingView.com