Чому біткойн так забруднює навколишнє середовище?

Криптовалюти, як відомо, шкідливі для навколишнього середовища… але чи є спосіб зробити це краще?

Дослідження під назвою «Перегляд вуглецевого сліду біткойна» показали, як біткойн може бути відповідальним за 65,4 мегатонн викидів вуглецю на рік, що приблизно стільки ж, скільки вся країна Греція.

Придушення Китаєм майнінгу біткойнів не повністю вплинуло на очікувані показники, головним чином тому, що згодом виявилося, що майнінг у Китаї ніколи не припинявся. Простіше кажучи, жодні обмеження не змінять ситуації. Біткойн був створений, щоб протистояти регулюванню та цензурі, тож навіть якщо країна заборонить майнінг, це не завадить людям будувати майнінгові установки у своїх будинках.

Високе енергоспоживання

Високе енергоспоживання процесу майнінгу не є недоліком; це особливість. Майнінг біткойнів — це процес перевірки транзакцій токенів без втручання третіх сторін. Цей процес перевірки використовує велику кількість енергії, використовуючи обчислювальну потужність тисяч машин для майнінгу.

Весь цей процес раніше був можливий на домашніх комп’ютерах, але обладнання для майнінгу розвинулося з початку 2000-х років, що призвело до появи інтегральних схем, призначених для конкретного застосування, чіпів, призначених виключно для майнінгу біткойнів. Ці машини постійно працюють, спричиняючи величезне споживання енергії, близьке до споживання енергії в таких країнах, як Нідерланди чи Чилі.

Шахтарі купують електроенергію, яку вони використовують, найчастіше вироблену з викопного палива. Спалювання цього палива виділяє парникові гази, які нагрівають клімат Землі та спричиняють забруднення, яке шкодить здоров’ю людини.

На цьому питання не закінчується. Конкуренція серед майнерів збільшує споживання енергії, і в міру зростання вартості біткойна ця конкуренція стає гострішою.

See also  How Long Will This Bitcoin Bear Market Last? - CoinDesk

Станом на травень 2021 року комп’ютери в мережі біткойн-майнінгу робили 180 квінтильйонів вгадувань за секунду, і кожен токен BTC того місяця продавався за 36 000 доларів США, а в грудні 2021 року він піднявся до 57 000 доларів США. З такими стимулами не дивно, що майнери постійно працюють над видобуток більше криптовалюти.

Споживання енергії – в цифрах

Згідно з індексом споживання електроенергії Кембриджського університету, до червня 2022 року глобальна мережа біткойнів потребувала 14,34 гігават електроенергії, що достатньо для забезпечення електроенергією майже 14,4 мільйонів американських домогосподарств. Це приблизно 126 терават-годин (ТВт-год). Якщо взяти в середньому 10,6 центів за кВт/год, це становитиме приблизно 13,4 мільярда доларів. Крім того, наприкінці 2021 року споживання енергії для майнінгу досягло історичного максимуму, перевищивши 200 терават-годин.

Усе це навіть не враховує шкоду навколишньому середовищу, завдану цією діяльністю. На даний момент нам потрібно посадити 284 мільйони дерев, щоб компенсувати наслідки видобутку біткойнів!

Негативне враження

Технологія блокчейн і криптовалюти пропонують нові можливості для всіх галузей, від фінансів і банківської справи до ЗМІ, охорони здоров’я, розваг і електронної комерції. Однак, на жаль, ці тривожні статистичні дані відволікають увагу від його переваг і висвітлюють те, наскільки вони шкідливі для навколишнього середовища, і це справедливо.

Як результат, велика частина громадськості вагається щодо прийняття Web 3.0 та його компонентів.

З огляду на погану пресу про криптовалюти, хороші проекти, які докладають щирих зусиль для сталого майнінгу, потопають у шумі, перш ніж у них з’явиться шанс. Кілька інноваційних проектів, як-от Cardano (створений співзасновником Ethereum), чия модель Proof-of-Stake виключає майнінг, і Ripple, який до 2030 року буде нейтральним до вуглецю, з’являються у відповідь на наслідки майнінгу біткойнів.

See also  Contrary To Claims, Bitcoin Is Alive And Well

Серед цих проектів Megatech (MGT), південноафриканська компанія, яка забезпечує стійкість за допомогою технології блокчейн.

Новий погляд

Megatech — це світова відповідь на енергетичну проблему, яка реалізує найкращу екологічну технологію сталого використання енергії.

У всьому світі, особливо в Африці, існує високий попит на екологічну електроенергію. MGT поєднує в собі найсучаснішу технологію сонячної енергії, революційну технологію зберігання та динамічну модель фінансування, щоб забезпечити високі прибутки та короткий час виконання робіт.

Усі власники токенів отримують вигоду від фінансової прибутковості сонячних електростанцій, що належать Megatech. Перша станція, Project Beta, — це сонячна електростанція потужністю 60 МВт, яка включатиме 100 МВт-год технології з можливістю для користувачів продавати зелену відновлювану енергію за піковими ставками компаніям, які зареєстровані на біржі «блакитних фішок», які вже підписали договір з Megatech.

Крім того, 40% усіх фінансових прибутків від цього проекту та всіх майбутніх проектів у розробці буде передано MGT Solar (PTY) LTD. компанією, якою незалежно керують довірені директори від імені власників токенів, які беруть участь у програмі ставки ефективності.

Megatech також співпрацює з різними компаніями у секторі відновлюваної енергетики та найняла одну з провідних технічних команд EPC в Африці для реалізації їх бачення. Їхня ініціатива на 100% узгоджується з ЕСКОМ (НАЕК).

Краще завтра

Зміна клімату більше не є проблемою майбутнього; це тут. Тим не менш, ще не пізно вирішити ці проблеми та рухатися до сталої енергетики, зберігаючи наш спосіб життя та надаючи безмежні можливості та переваги технології блокчейну та майнінгу окремим особам і корпораціям у всьому світі.

Бачення Megatech стати компанією номер один у сфері блокчейн-технологій стоїть лише на другому місці після її пристрасті до сталого розвитку та вдосконалення. Якщо в процесі вирішення однієї з найбільших проблем, які мучать нашу планету, вони зможуть дати користувачам змогу заробляти криптовалюту, це лише вишенька на торті.

See also  LYO Credit (LYO) тепер доступний для торгівлі на біржі LBank – прес-реліз Bitcoin News